Британські принци Вільям та Гаррі знялися в серії "Зоряних війн"

Фото Getty Images

Чутки про участь принців у легендарній сазі з'явилися в квітні минулого року

Спадкоємці британської корони принци Вільям і Гаррі таємно знялися в "Зоряних війнах" в ролі імперських штурмовиків. Принци коротко з'являються у 8-ій серії кіносаги під назвою "Останні джедаї", вихід на екрани якої запланований на грудень цього року. Про таке повідомляє "ВВС-Україна".

Таємницю розкрив англійський актор Джон Бойега, який у цій та попередній серіях грає Фінна – штурмовика-дезертира, який пристав до повстанців.

Цікаво, що онуки королеви Єлизавети II з'являться на екранах з голови до ніг одягнені в білі обладунки солдатів імперії. А компанію їм складе ще один британець, актор Том Гарді – в такому ж знеособленому вбранні.

Чутки про те, що принци візьмуть участь у зйомках "Зоряних війн" з'явилися в квітні минулого року після того, як вони поїхали на студію Pinewood неподалік Лондона, де тоді знімали восьму серію.

Герцог Кембриджський Вільям, другий за чергою претендент на британський престол, тоді бився із Гаррі на світових мечах, позував у компанії Чубакки і поспілкувався з акторами, включно з Бойегою.

Фото: Фото Getty Images

Як повідомляв 5.UA, у мережі з'явився трейлер нового фільму фантастичної саги "Зоряні війни". 

Дивіться також фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ