Звана вечеря з Макроном

Звана вечеря з подружжям Макронів: в Єлисейському палаці приймали кращих кухарів

5 канал

Свято гастрономії приурочили до кулінарного конкурсу Золотий Бокюз, що саме проходить у Парижі

Президент Франції Еммануель Макрон запросив на обід до Єлисейського палацу. Зустрічав майстрів кулінарного мистецтва він разом із дружиною Бріджит, передає "5 канал".

Після офіційної фотосесії президентське подружжя скуштувало кілька келихів шампанського. Потому - обідали за зачиненими дверима.

180 професіоналів нагородили почесними відзнаками і медалями - за внесок у розвиток французької кухні. А також - за популяризацію культури країни у світі. 

"Кожен з вас - посол, який несе у світ емоції, почуття, враження з такою майстерністю, яка не потребує доказів. Я розраховую на вас, адже ви додаєте у наше життя смаку, і робите це прекрасно завдяки унікальному досвіду і вмінням", - наголосив Еммануель Макрон.

Звана вечеря з Макроном
Звана вечеря з Макроном
Фото: 5 канал

Свято гастрономії приурочили до кулінарного конкурсу Золотий Бокюз (Bocuse d'Or) - він саме відбувається в Парижі. Восьмеро молодих кухарів змагаються за право представляти Францію на наступному - міжнародному етапі змагань.

Основне завдання учасників - за 5 годин приготувати дві страви: омара з овочевими закусками і стейки з яловичини на вісім персон. До французького відбіркового туру прикута неабияка увага - його ще називають "Оскаром гастрономії". Переможець змагатиметься вже з європейськими кухарями в Турині наступного року.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ