Навіть Шевченко "затанцював": Мережу вразив патріотичний кавер від юних українців на Despacito – відео

скріншот

Діти одягнулися у вишиванки і заспівали про свою любов до України

Мережу потішив патріотичний кавер від юних українців на головний хіт літа Despacito. Відео опублікували у соцмережі Facebook

У ролику вдягнута у вишиванки дітвора на тлі живописних церков, гір та полонин Дрогобицького району Львівської області співає про любов до України і про здобутки нашої держави під запальну мелодію іспанського хіта. 

"Дивись, який реально красивий наш з тобою край, гори, доли, ріки, чорнозем. Дивись, які реально мудрі люди народились в нас, Франко, Стефаник, Шульц і Котермак..." – співають діти. Вийшло, що під запальні ритми "затанцювали" й українські поети. "А які у нас поети… Ліна Костенко і Тарас Шевченко, Сосюра і Франко, і Леся Українка…" – згадала митців малеча. 

Автор слів української версії Despacito Роман Стахнів розповів 5.UA, що ідея записати кавер-версію на хіт з'явилася у його друга Віталія Ковалишина, який і попросив Романа написати слова. Коли текст був готовий, Віталій сам їздив по району і серед місцевих мешканців шукав співочих дітей, які б заспівали кавер-версію. Загалом зйомки зайняли кілька тижнів.

За словами Романа Стахніва, цим відео вони привітали Україну з Днем Незалежності, а також за допомогою пісні звернутися до українців за кордоном, що не треба шукати кращої долі деінде, а варто розбудовуватися тут в Україні, адже для цього у нас є все. Дивіться повне відео запального ролику:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ