Джейсон Стейтем

Найпривабливіша чоловіча зачіска: вчені Пенсільванського університету провели дослідження

hochu.ua

У рамках дослідження вчені попросили групу студенток оцінити фотографії чоловіків за фактором привабливості, впевненості в собі і домінування

Дослідники з Пенсільванського університету з'ясували, чоловіки з якими зачісками є найпривабливішими для жінок. Так, учені дійшли висновку, що чоловіки з повністю поголеною головою здаються жінкам найбільш звабливими. Про це пише видання The Independent.

Були часи, коли голови лисих чоловіків, що виблискують на сонці, ставали предметом співчуття або насмішок, утім, зараз все кардинально змінилося.

У виданні зазначають, що поголена голова – це більше не ознака втрати волосся, тепер це стильно і мужньо. Зокрема, таку зачіску обрали привабливі голлівудські актори, наприклад, Марк Стронг, Він Дізель, Джейсон Стейтем.

Варто зазначити, що у рамках свого дослідження вчені попросили групу студенток оцінити фотографії чоловіків за фактором привабливості, впевненості в собі і домінування. Лисі чоловіки набрали найбільшу кількість позитивних відгуків за всіма трьома параметрами.

Дивіться також фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ