Google

Екс-співробітниці судяться з Google через дискримінацію жінок в оплаті праці

vidia.org

Екс-співробітниці запевняють, що в Google жінки заробляють менше, ніж чоловіки, але при цьому виконують аналогічну роботу

У США три колишні співробітниці подали в суд на компанію Google через дискримінації жінок в оплаті праці та кар'єрному зростанні. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на "Медузу".

Екс-співробітниці запевняють, що в Google жінки заробляють менше, ніж чоловіки, але при цьому виконують аналогічну роботу. Окрім цього, жінкам важче отримати підвищення.

У позові зазначено, що він поданий не лише від імені трьох колишніх співробітниць, а й "усіх жінок, які працювали в Google в Каліфорнії" за останні чотири роки. Подали позов співробітниці, які звільнилися з компанії протягом 2014–2016 років через "сексистську культуру" і нестачу кар'єрних можливостей для жінок.

Відомо, що в серпні один з адвокатів, які представляють позивачок, говорив, що можливість подати в суд на Google розглядають приблизно 60 колишніх і нинішніх співробітниць.

На початку 2017 року стало відомо, що міністерство праці США виявило в Google "систематичну нерівність" в зарплатах чоловіків і жінок практично на всіх позиціях. Сама компанія ці звинувачення заперечує.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ