Світовий рекорд: 26-річний поляк вперше переплив Балтійське море

Facebook / Sebastian Karaś - 100 km wpław przez Bałtyk

Себастіан Карась подолав майже 100 км від пляжу польського міста Колобжег до данського острова Борнхольм за 28 годин і 30 хвилин

26-річний плавець з Польщі Себастіан Карась встановив світовий рекорд: людина вперше у світі перепливла Балтійське море. Він подолав майже 100 км від пляжу польського міста Колобжег до данського острова Борнхольм за 28 годин і 30 хвилин, передає "Укрінформ".

Як зазначається, Карась стартував з польського узбережжя у понеділок о 20:09 (за київським часом), а приплив на Борнхольм в середу о 00:30. Під час встановлення рекорду плавця супроводжувала рятувальна група на катері. Утім, він не міг контактувати з нею і входити до плавзасобу. Щогодини йому за допомогою палиці передавали їжу.

Також відзначається, що найбільшою проблемою поляка при встановленні рекорду була низька температура води у морі.

Себастіан Карась є професійним плавцем. У 2015 році він встановив рекорд Польщі, перепливши 41-кілометровий канал Ла-Манш за 8 годин і 48 хвилин. У серпні минулого році він вже пробував перепливти Балтійське море з Колобжега до Борнхольм, але після подолання 30 км плавець скасував заплив у зв'язку з великими хвилями й ознаками морської хвороби.

Як повідомляв 5.UA, тисячі сміливців перепливли Босфор.

Дивіться також фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ