В італійському містечку Іврея пройшла традиційна битва апельсинами

Помаранчі - до бою! На півночі Італії, у містечку Іврея, відбулася традиційна битва апельсинами, приурочена до сезонного карнавалу. Участь у ній взяли сотні людей.

Вбрані у середньовічні костюми мешканці та гості міста закидали одне одного стиглими цитрусовими. Понад 500 тонн фруктів спеціально для дійства завезли до П`ємонту з Сицилії. Міська традиція влаштовувати бої помаранчами бере початок ще у середньовіччі. За легендою, місцевий феодал спробував скористатися правом першої ночі з дочкою мірошника. Втім, дівчина була проти, тож вбила кривдника, а його голову скинула з балкона. Городяни повстали, вийшли на бій і звільнилися від прибічників тирана. У пам`ять про цю подію щороку влаштовують помаранчевий карнавал.

Учасник свята: "Цей карнавал сповнений пристрасті та життя. Протягом трьох днів, поки він триває, люди забувають про усі негаразди і рутину та поринають у вир свята".

Учасник свята: "Ми вперше беремо участь у битві апельсинами. Спочатку трохи страшнувато отримати помаранчем по голові, але усе одно - надзвичайно весело!"

ПРОКОМЕНТУЙТЕ