Дональд Трамп

На Трампа подали в суд через блокування користувачів у Twitter

hronika.info

Позов був поданий інститутом Knight First Amendment

Семеро користувачів мікроблогу Twitter подали в суд спільний позов проти президента США Дональда Трампа, в якому вони звинувачують його в порушенні першої поправки Конституції США, що гарантує свободу слова. Про це повідомляє BBC.

"Позов був поданий інститутом Knight First Amendment, групою свободи слова в Колумбійському університеті", – йдеться в повідомленні.

Як заявили сім заявників, їх облікові записи були заблоковані Трампом або його помічниками після того, як вони глузливо чи критично відповіли на твіти Трампа. Як відомо, користувачі Twitter не можуть бачити або відповідати на твіти з облікових записів, які блокують їх.

У скарзі йдеться, що блокуючи цих осіб, Трамп заборонив їм приєднатися до онлайн-бесіди. Зазначається, що подібне є спробою "придушити інакомислення" у громадському форумі, що своєю чергою є порушенням першої поправки Конституції США, яка гарантує свободу слова.

"Перша поправка може бути застосована до інтернет-форуму так само, як вона застосовується до міських зборів чи відкритих засідань шкільних рад", – стверджує виконавчий директор Knight First Amendment Institute Джаміль Джаффер. За його словами, Білий дім діє незаконно.

Зауважимо, що у червні 2017-го Стівен Кінг повідомив, що Дональд Трамп заблокував його у Twitter.

Дивіться також фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ