амурське тигреня

"Смугасті хулігани": На Запоріжжі уперше показали новонароджених амурських тигренят

5 канал

Малеча почуває себе добре і постійно прагне гратися та бешкетувати

Відвідувачам Василівського реабілітаційного центру для хижаків уперше показали трьох новонароджених амурських тигренят. Про це повідомляє "5 канал".

Як стало відомо, маленьким хижакам уже виповнилося 2 місяці. Раніше до них не підпускала мати. Дві дівчинки та хлопчик - це перше потомство чотирирічної тигриці Окки. Окрім материнського молока, вони вже скуштували м'ясо курки.

"До цього було весь час тільки мамине молоко. Десь з півмісячного віку ми починаємо вже їсти м'ясо. Вони стають такими норовливими, починають вже гратися, бешкетувати. До цього це були абсолютно "няшечки", а тепер це практично хулігани", - каже власник реабілітаційного центру для тварин Олександр Пилишенко.

Більшість часу тигренята роблять свої перші прогулянки територією реабілітаційного центру та знайомляться з відвідувачами.

"Уперше бачимо таке маленького тигреня. Дуже цікавий, як котик, такий ніжний, м'який, навіть не можна уявити, що виросте таким великим тигром", - ділиться враженнями відвідувачка центру для хижаків Світлана Косторубова. 

Як інформував 5.UA, у червні у Харківському екопарку народилися вовченята рідкісної породи та японська макака.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ