"Бойова машина Волині": у Луцьку туристів кататимуть на ексклюзивній "Волинянці"

Волинські новини

Після детального тюнінгу вартість автомобіля сягнула близько 5 тисяч доларів

Для мешканців Луцька та гостей міста розробили туристичний маршрут. Його родзинкою є транспорт, яким пересуватиметься група – це легендарна "Волинянка". Її суттєво "тюнінгували" та модернізували для комфорту пасажирів. Про це повідомляють Волинські новини

"Маршрут пролягає як центральною частиною міста, так і Старим Луцьком, завершуючись Будинком скульптора Миколи Голованя та Замком Любарта", - зазначається у повідомленні.

Як стало відомо, над туристичною новинкою працювала громадська спілка "Туристичний альянс Луцька", турфірма "Нові мандри" за сприяння управління туризму та промоції Луцької міськради. За основу розробники взяли легендарний волинський всюдихід, "бойову машину Волині" (або скорочено – БМВ), - ЛуАЗ-969М.

Зауважимо, що схоже авто з двигуном від "Таврії" автори проекту знайшли за 5 кілометрів від білоруського кордону. Віддали всюдихода доволі недешево - за 1300 доларів. Нині ж вартість автомобіля сягає близько 5 тисяч доларів.

"Авто суттєво модернізували під туристичні цілі – встановили комфортні шкіряні сидіння на 5 осіб, оснастили його аудіогідом, відреставрували та пофарбували всі вузли та агрегати. До слова, автомобіль доволі комфортний та має суттєву перевагу – широкі кути огляду для туристів. Таким чином, побачити чимало пам'яток міста можна не покидаючи кузова", - наголошують розробники.

Загалом, екскурсія містом триває близько 1,5 години. Вартість екскурсії - 350 гривень. 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ