"Вдалого перевезення": У Японії для трьох панд влаштували гучну прощальну вечірку – відео

Кадр із відео CCTV+

За домовленістю з Пекіном, усі новонароджені панди в зоопарках світу мають повернутися у Китай

У Японії у зоопарку міста Сірахама для трьох панд влаштували прощальну вечірку. У понеділок, 5 червня, тварин відправляють до Китаю.

У неділю ж в сірахамському зоопарку зібралися фанати панд з усієї Японії. Проводжають на історичну Батьківщину двох шестирічних близнят та їхню чотирирічну сестру. Вже невдовзі вони житимуть у південно-західному Китаї, у спеціальному центрі розведення великих панд.

Тварин почастували великим тортом з їхніх улюблених фруктів та овочів. Під час свята кожен відвідувач міг сфотографуватися з пандами. А також написати їм свої побажання – як от "вдалого перевезення" чи "майбутнього щасливого життя". За домовленістю з Пекіном, усі новонароджені панди в інших зоопарках світу мають повернутися у Китай.

Доглядачка панд Рінко Енто каже: "Ці панди повернуться у Китай, там знайдуть собі нових названих батьків-доглядачів. Я думаю, у них буде щасливе майбутнє, але почуваюся самотньою. Я була цим пандам як мама, адже виховувала їх з дитинства. Вірю, що все буде добре, вони зростатимуть здоровими, зустрінуть своїх "половинок" і стануть гарними батьками".

А от представник Центру розведення панд у Китаї Ян Ї зауважує: "Доглядач, який тривалий час був із цими пандами, буде супроводжувати їх у Китай. Панди дуже чутливі до запахів. І в новому середовищі матимуть адаптаційний період. Звичний їм доглядач, який буде поруч, – це частина адаптації".

ПРОКОМЕНТУЙТЕ