Художній 5
музей в Амстердамі

Червона доріжка і вітання Рютте: Художній музей в Амстердамі зробив унікальний подарунок 10-мільйонному відвідувачу

5.ua

Відео-вітання чолоівкові надіслав прем'єр-міністр країни Макр Рютте

Шкільному учителю в Амстердамі вперше дозволили провести ніч в музеї перед картиною Рембранта "Нічна варта". Такий незвичайний подарунок зробило керівництво місцевого художнього музею 10-мільйонному відвідувачу, повідомляє BBC.

Відео-вітання йому надіслав прем'єр-міністр країни Макр Рютте. Для власника щасливого квитка Стефана Каспера розстелили червону доріжку, принесли вечерю з елітного ресторану та поставили ліжко всього за два метри від картини.

Всю ніч він провів там наодинці, встиг походити пустими залами й зробити кілька селфі. Каспер зізнається, ніколи не був шанувальником Рембранта, однак за ніч змінив своє ставлення до робіт митця.

"Я спав лише за два метри від "Нічного дозору". Я побачив персонажів, яких ніколи раніше не помічав. Вони оживали переді мною. Це чарівно, я досі не можу в це повірити!Це враження, яке назавжди залишиться в моїй пам'яті", – сказав Каспер.

Довідка. Приміщення Рейксмюсеуму було перебудовано в 1906 році спеціально заради розміщення "Нічної варти". Основу художньої колекції музею становлять роботи голландських майстрів XV-XIX століть, зокрема, представлені відомі майстри XVII століття, в першу чергу Рембрандт, Вермеєр і Халс, а також Пітер де Хох, Стен, Рейсдал, ван дер Гельст, ван Скорел та інші.

Як повідомляв 5.UA, у жовтні 2017 року подружжя із США пожертвувало Паризькому музею картини на $380 млн

Дивіться також фотогалерею за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ