У Гарвардському університеті запускають спецкурс за серіалом "Гра престолів"

fishki.net

Слухачі курсу вивчатимуть низку "архетипових персонажів" та шукатимуть їх аналоги в середньовічній історії та літературі

У Гарвардському університеті запускають навчальний курс, пов'язаний з книжковою серією Джорджа Мартіна "Пісня льоду і полум'я" та відомим телевізійним серіалом "Гра престолів". Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Timе.

Як стало відомо, курс отримав назву "Справжня гра престолів: від сучасних міфів до середньовічних моделей". Його слухачам розповідатимуть, як книжкова серія і телесеріал відображають, адаптують і перекручують історію і культуру середньовічного світу Євразії.

Зокрема, передбачено дослідження низки "архетипових персонажів", серед яких король, хороша дружина, другий син, шукач пригод. Відповідні аналоги будуть знайдені в середньовічній історії, літературі, релігії і легендах.

У виданні також зазначають, що головним джерелом курсу стануть біографії середньовічних королів.

Як повідомлялося, у травні  у мережі з'явився офіційний трейлер 7 сезону "Гри престолів". У промо показані головні герої: Джон Сноу, Серсея, Тіріон та Джейме Ланістери, Дейенеріс Таргаріен зі своїми драконами.

Нагадаємо також, що торік телевізійна фентезі-сага "Гра престолів" отримала телевізійну премію "Еммі" в номінації "найкращий драматичний серіал".

ПРОКОМЕНТУЙТЕ