Король Нідерландів

"Таємне хобі монарха": Король Нідерландів релаксує, працюючи пілотом

https://www.vorsten.nl

Віллем-Олександр підтвердив, що працює другим пілотом на авіалініях KLM

Король Нідерландів Віллем-Олександр працює пілотом на пасажирських перевезеннях на рейсах компанії KLM. Раніше про своє захоплення монарх не говорив привселюдно і при зльоті не уточнював про своє походження, коли представлявся. Про це повідомляє BBC.

Як стало відомо, Віллем-Олександр працює другим пілотом, тому йому необов'язково було називати своє ім'я пасажирам. Водночас, король Нідерландів розповів, що деякі пасажири таки впізнавали його.

Зі слів монарха, він планує й надалі продовжувати своє авіазахоплення. Для цього він навіть збирається пройти курси для оволодіння особливостями пілотування Боїнг-737, на які авіакомпанія KLM перейшла нещодавно.

"Готовність голландського короля до польотів, ймовірно, заохочувалася його матір'ю Беатріс, яка зреклася престолу у 2013 році. Нинішній король Нідерландів знаходиться у чималому списку королівських пілотів", – йдеться в повідомленні.

Віллем-Олександр каже, що для нього головне – мати хобі, на якому він би міг повністю сконцентруватися, а польоти є для короля найкращим способом розслабитися.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ