Українські бетмени та патріотичний комікс "Воля": У Києві триває фестиваль комік-кон

5 канал

Одна з головних подій фестивалю – презентація історичного коміксу "Воля" про події часів українських визвольних змагань 1918 року

Київ заполонили супергерої. У столиці триває фестиваль популярної культури комік-кон. На захід із різних міст з'їхалися фанати коміксів, переодягнені в костюми улюблених персонажів. На фестивалі презентують нові комікси, комп'ютерні ігри та фантастичні фільми. Із іншопланетянами та людиною-кажаном - поспілкувалася журналіст "5 каналу" Марічка Кужик.

Супергерої, казкові персонажі, феї та чимало інших вигаданих істот. Ярослава Демиденко в образі головної героїні космічного блокбастеру "Стартрек". Розповідає, костюм пошила самотужки, часто нехтувала й сном, щоб устигнути. Зізнається, так захопилася своїм персонажем, що ладна вивчити клінгонську мову – штучно створену, якою у кіно спілкувалися інопланетяни.

Дівчина каже: "Це з маминого старого плаща, на секонді знайшла речі потрібного кольору, перешила, старенькі чоботи свої пофарбувала. Багато людей, вважає що фантастика – це дурня, для дітей, але ні, це додає в життя магії".

Ольга Крупник разом із сином Лукою приїхала на фестиваль зі Львова. Зізнається, син майже рік вмовляв поїхати на комік-кон: "Приїхала, щоб зробити сина щасливим. Лука, ти щасливий? – Дуже! – Костюми ми не могли привести і ми взяли просто бетмена і такі капці в нас з коміксами прикольні з марвел".

Одна з головних подій фестивалю – презентація історичного коміксу "Воля", дія якого розгортається на тлі українських визвольних змагань 1918 року. Над виданням працювали зо двадцять авторів та художників. Експерти прогнозують, це буде найуспішніший комікс-проект України.

Денис Фадєєв, автор сценарію коміксу "Воля", розповідає: "Це визвольні змагання, а також дуже крутий арт. Це арт рівня світового".

Фестиваль комік-кон проводять третій рік поспіль. Кажуть, основна мета, щоб фанати коміксів мали змогу комунікувати з однодумцями.

Організатор фестивалю Марія Шагурі каже: "Ми хочемо створити платформу, яка би об'єднувала поціновувачів різної популярної культури. Тут є і фанати кіно, і фанати аніме, і коміксів, і фантастичної літератури.

Фестиваль Комік-кон триватиме до неділі. Організатори прогнозують, захід відвідають близько десяти тисяч людей. 

Марічка Кужик, Олена Сорокіна, "5 канал"

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ