Інтернаціональна команда плавців подолала 10 кілометрів водами Тихого океану на підтримку мігрантів

onenewspage.com

Пливли з Каліфорнії у місто Сан-Дієго, що у Мексиці

Інтернаціональна команда плавців подолала 10 кілометрів водами Тихого океану заради благодійності. Про таке повідомляє One News Page.

12 учасників з різних країн світу своїм вчинком намагалися привернути увагу до проблем мігрантів у всьому світі. Стартували у Каліфорнії, а завершували у місті Сан-Дієго, що у Мексиці. Місце запливу – символічне. Саме там чинний президент США Дональд Трамп обіцяє поставити паркан від мігрантів із Латинської Америки. Кошти, зібрані на заході, планують спрямувати на допомогу людям, які втратили родичів під час перетину кордону.

Кім Чамберс, плавець із Нової Зеландії, каже: "Вода об'єднує всіх нас. Там немає жодних обмежувальних ліній, і ми всі пов'язані, ми всі люди, і будь-яке людське життя є безцінним. Це те, що я хотів сказати своїм запливом".

"Ми подолали цей шлях, щоб показати нашу прихильність і солідарність з іммігрантами в усьому світі. Такі проблеми, насправді, не тільки в Мексиці, вони є й на Близькому Сході, в Африці, і навіть в Європі. Це глобальне питання, тому ми повинні піклуватися одне про одного", – зауважив плавець з Ізраїлю Одед Рахав.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ