У Великій Британії на аукціоні за $232 тис. продали шубу бортпровідниці "Титаніка"

Twitter / ZULEYDI P‏

Аварія "Титаніка" сталася 14-15 квітня 1912 року

В Великій Британії на аукціон виставили шубу бортпровідниці першого класу пасажирського лайнера "Титанік" Мейбл Беннет, яка вижила, повідомляє Xinhua.

Спочатику за шубу правили 80 тисяч фунтів – це близько $102,5 тис. Однак у підсумку його продали майже в два рази дорожче – за 181 тисячу фунтів ($232 тис.).

Шубу придбав британський колекціонер. За словами аукціоніста Ендрю Олдріджа, даний лот став одним із найважливіших, проданих протягом кількох останніх років.

Шуба також має дивовижну історію порятунку, які і її хазяйка. Під час аварії лайнера Беннет схопила шубу, щоб захиститися від холоду північної Атлантики, і накинути поверх нічної сорочки. Пізніше її підібрала рятувальна шлюпка. Під час катастрофи "Титаніка" Мейбл Беннет вижила, а померла аж у 1974 році, у віці 96 років.

"Моя тітка передала мені шубу в 1960 році", – йдеться в листі, доданому до проданого лоту. Ця ж шуба була на бортпровідниці вже на судна Red Star Line SS Lapland, яке доставило вцілілих пасажирів "Титаніка" у Велику Британію. До продажу на аукціоні шуба демонструвалася в музеї США.

Довідка. "Титанік" – британський трансатлантичний пароплав класу "Олімпік". На момент введення в експлуатацію був найбільшим судном у світі. В ніч з 14 на 15 квітня 1912 року під час першого рейсу зазнав катастрофи в північній Атлантиці, зіткнувшись з айсбергом. З 1317 пасажирів і 908 членів екіпажу вишили лише 1496 людей.

Нагадаємо, раніше студія Immersive VR приступила до розробки програми, яка дозволяє вжитися в роль одного з пасажирів "Титаніка" і пережити його загибель. 

Як повідомляв 5.UA, скрипку з "Титаніка" продали за $1,5 млн, а шизлонг з "Титаніка" – за 100 тисяч 350 фунтів стерлінгів

ПРОКОМЕНТУЙТЕ