Омари

Австралійський репер поплив з ресторану "допомагати народжувати подрузі", аби не оплачувати рахунок

pixabay.com

У погоню за репером вирушила австралійська поліція на водних мотоциклах

Репер з Австралії Террі Пек на прізвисько 2pec, після ну дуже ситного обіду в рибному ресторані курорту Серферс Парадайз спробував втекти із закладу вплав, аби не платити за рахунком, передає BBC.

У понеділок, 10 квітня, 33-річний чоловік постав перед судом через інцидент у ресторані Omeros Bros. Зазначається, що він там з'їв двох омарів, восьминога, а також випив 21 устричний шот із горілкою та ще кілька пляшок пива. Після такого переліку зовсім не дивує реакція судді Джоан Уайт під час розгляду справи за звинуваченням у крадіжці і нападі: "О Боже! Самостійно?"

Загалом Пек наїв у ресторані на понад $450, але замість того щоб заплатити, він стрибнув у море і спробував поплисти звідти. У погоню за репером вирушила австралійська поліція на водних мотоциклах. Пізніше 2pec заявив, що поплив допомагати подрузі, яка в цей самий час народжувала на пляжі.

Крім того, затриманий побідкався, що подані йому омари були переварені. Представник закладу, само собою, критику стосовно якості приготування страв рішуче відкинув, заявивши, що ресторан пишається своїми омарами.

Як повідомляв 5.UA, киянин отримав поштою значну партію наркотику і не зміг втекти від правоохоронців.

Дивіться також фотогалерею на тему:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ