Наукова удача: в Австралії співробітники WWF зняли "оптимістичне" відео з дитинчам квоки

YouTube / WWF-Australia

У 2015 році популяція квоки постраждала від сильних лісових пожеж, а відео свідчить, що популяція відновлюється

Співробітники Всесвітнього фонду дикої природи (WWF) зняли відео з дитинчам квоки, який гуляв по лісу зі своїми батьками. А це означає, що квокам, які мешкають на заході Австралії, не загрожує вимирання. Про це повідомляє Meduza.

У 2015 році популяція квоки в районі міста Норткліфф постраждала від сильних лісових пожеж. У 2016 році фонд виявив тільки 39 квоків, що вижили після пожеж. Але недавні спостереження показали, що популяція квоки відновлюється. За словами представників WWF, квоки мешкають у хороших умовах, але потрібно ще багато часу, щоб популяція остаточно відновилася.

Довідка. Квока – це представник родини кенгурових, єдиний представник роду Setonix. Вперше відкрита ця тварина була в 1658 році голландським дослідником Волкерсеном. Одне з найменших сумчастих Австралії - розміром з кішку. Довжина тулуба становить 40-90 см, хвоста – 25-30 см, має вагу 2,5-5 кг. У квоки маленькі вуха та широка й невелика голова. Хутро коричневого кольору з сивиною. Харчується рослинною їжею. Веде нічний спосіб життя.

У квоки народжується лише 1 дитинча. Якщо воно гине, то розвивається інший раніше "сплячий" ембріон й наступного місяця народжується інша молода квока без нового парування. Вороги – лисиці, змії, дикі кішки, діяльність людини.

Дивіться також фото за темою:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ