Сукні Леді Ді

Що вдягала легендарна Леді Ді: в Лондоні відкрилась виставка суконь принцеси Діани

5 канал

Експозиція отримала назву "Діана: Історія її стилю" – вона присвячена двадцятим роковинам трагічної загибелі улюбленої принцеси Британії

У Лондоні відкривається виставка суконь принцеси Діани. Вишукані вбрання та обкладинки журналів з її фотографіями виставлять у Кенсингтонському палаці. Відвідати експозицію можна буде упродовж року, передає "5 канал".

За своє життя принцеса Діана очолила десятки благодійних організацій і здобула всесвітню славу завдяки своїй людяності, простоті та неупередженості. А ще – взірцем моди. Нині у Кенсингтонському палаці виставили 25 суконь та обкладинки журналів зі світлинами Діани Уельської.

"Одяг принцеси Діани сам собою був новиною. Коли її світлина з'являлася на обкладинці часопису, продажі зростали на 40%! Всі хотіли знати, яку сукню обрала принцеса, помічали кожне її нове вбрання і зрештою Діана стала справжньою іконою стилю", – каже куратор виставки Ліббі Томпсон.

Експозиція дістала назву "Діана: Історія її стилю". Вбрання принцеси розділили на кілька залів. В одному сукні юної леді Ді. Вони ніжні, з численними мереживами, пастельних кольорів. В інших одяг уже заміжньої Діани – сміливіший та яскравіший, оздоблений перлами та коштовним камінням. У цих вбраннях принцеса відвідувала благодійні заходи, відпочивала з родиною, танцювала з Джоном Траволтою на прийомі у Білому домі.

"Вона швидко зрозуміла, що може використовувати своє вбрання як засіб комунікації. Скажімо, коли принцеса відвідувала хворих дітей, то обирала сукні яскравих кольорів, адже малюкам подобається все барвисте. Одягала намиста, з якими діти могли б гратися, сидячи в неї на колінах. Принцеса Діана шукала підхід до кожного, з ким спілкувалася. Гадаю, саме людяність та відкритість зробили її такою популярною", – переконує Ліббі Томпсон.

Виставку присвятили 20-м роковинам трагічної загибелі принцеси Діани. Захід буде відкритий упродовж року. Частину коштів від продажу квитків перерахують на благодійність. Усі квитки на перші дні уже розпродані.

Варвара Міранкова, "5 канал"

ПРОКОМЕНТУЙТЕ