Вінтажні автівки – з молотка: у Парижі сьогодні відбудеться аукціон ретро-авто

5 канал

Найдорожче оцінюють довоєнний Aston Martin, його початкова вартість становитиме майже 2 мільйони доларів

У четвер, 9 лютого, у Парижі відбудеться аукціон ретро-автівок та мотоциклів. На ньому представлять авто, виготовлені від початку минулого століття до 90-х років, передає "5 канал".

Як зазначається, аукціон вінтажних автомобілів відбудеться у Великому Палаці, у самому центрі Парижа. Саме там, понад 100 років тому відбулося перше паризьке мотор-шоу.

Загалом на аукціоні представлять 133 машини. Найдорожче оцінюють довоєнний Aston Martin. Очікується, що його початкова вартість становитиме майже 2 мільйони доларів.

"Перша асоціація, яка виникає в мене – це слово ностальгія. Ми всі хочемо отримати те, що ми бачили в юності, але не могли собі дозволити. З іншого боку, це інвестиція в річ, якою ви зможете користуватися, насолоджуватися нею, отримувати задоволення. Автомобілі – це невід'ємна частина нашої історії", – ділиться враженнями представник аукціонного дому Bonhams Філіп Кантор.

Як повідомлялося, у жовтні на Тернопільщині відбулося міжнародне ралі ретроавтомобілів. Дорогами області старі "Запорожці", Maybach, Jaguar, Mercedes, "Волги", Fiat проїхали близько 200 км.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ