У Сан-Дієґо показали новонародженого малюка рідкісного кажана "Крилан Родрігеса"

5 канал

Малюк народився за допомогою кесаревого розтину, його мати врятувати не вдалося

Доглядачі зоопарку Сан-Дієґо замінили маму новонародженому кажану рідкісного виду "Крилан Родріґеса". Кажан народився за допомогою кесаревого розтину, повідомляє "5 канал".

Як стало відомо, у його матері почалися передчасні пологи. Попри старання доглядачів, вона не вижила, тож кажанчика вигодовують у спеціальному боксі.

За словами доглядачів, росте він добре, і навіть випереджає свій розвиток. Всередині боксу встановлено температурний режим. Зі шкарпетки для малюка зробили імітацію природного середовища, де він може зачепитися кігтями і висіти вниз головою.

Годувати малого доводиться що дві години, і одне годування може тривати до 45 хвилин. Після цього кажана миють і загортають у теплу ковдру.

"Доглядати за маленьким кажаном – це унікальна можливість для нас. Раніше нам лише раз доводилося мати із таким справу. Це дуже тендітні тварини. І тому така робота пов’язана із багатьма несподіваними викликами", – каже доглядач Кімберлі Мілспаух.

Довідково: "Крилан Родріґеса" – надзвичайно рідкісний вид, який можна знайти лише на однойменному острові Родріґеса. Загалом залишилося близько 4 тисяч тварин такого виду.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ