Ялинка-2017: Як прикрашають новорічну красуню у різних містах світу

http://www.fresher.ru/

Передріздвяний настрій крокує світом. Напередодні свят 5.ua підібрав топ-5 вражаючих новорічних красунь

1. США  

У Вашингтоні ялинку заввишки 25 метрів привезли зі штату Айдахо на півночі країни та прикрасили тисячами ліхтариків і прикрасами ручної роботи.

ялинка_Латвія
Фото: 5.ua

2. ЛАТВІЯ

У Ризі при відкритті головної ялинки країни встановили світовий рекорд. Сконструювали найдовший у світі механізм, який діє за "принципом доміно". Такий апарат ще називають машиною Голдберга. Він виконує просте завдання за допомогою складних технічних операцій. Механізм, який зробили латвійці, складається з 412 ланок: кульок, коліщаток, важелів. Кожна ланка запускає наступну. Щоб механізм спрацював і новорічна красуня засяяла, знадобилося 10 хвилин.

Фото: Комерсант

3. ЕСТОНІЯ

У місті Раквере презентували футуристичну ялинку-інсталяцію. Це не традиційне дерево, а спеціальний "механізм" з фанерних платформ та дерев’яних коліс. Вона заввишки майже 13 метрів і складається з фанерних платформ та дерев’яних коліс, що постійно крутяться і підсвічуються різними кольорами. На думку художника, це має символізувати рух часу і очікування Різдва та Нового року.

4. ВАТИКАН

Площу Святого Петра у Ватикані прикрасили пухнастою красунею, привезеної з півночі Італії. Дерево планують прикрасити 18 тисячами ліхтариків. Поруч також встановлять вертеп – неодмінний атрибут Різдва.

5. НЬЮ-ЙОРК

Ялинка розташована на площі Рокфеллера. Дерево важить 14 тонн і має 28 метрів заввишки. Щоб прикрасити ялинку знадобилося 50 тисяч ламп. А загалом довжина гірлянд складає 8 кілометрів. На верхівці дерева встановили кришталеву зірку, оздоблену камінням Сваровські. 

Нагадаємо, 3 грудня 2016 року, до Києва привезли головну новорічну ялинку країни

ПРОКОМЕНТУЙТЕ