У Монреалі зіштовхнулися автобуси, поліцейська автівка та снігоприбиральна машина - відео

YouTube

Не потрібно багато снігу, щоб створити ситуацію, кумедну для одних і моторошну для інших. Напередодні в центрі Монреаля сталося неперсічне ДТП

Один за іншим, автобуси, легковики, поліцейське авто і навіть снігоприбиральна машина, втратили керування через слизьку і похилу дорогу на Бівер-Холл, почали зслизати і, врешті-решт, зіштовхнулись на вулиці Вайджер, повідомляє CBC News.

Поліція запевняє, що внаслідок дорожньо-транспортної пригоди ніхто серйозно не травмувався.

Колін Кредо, став очевидцем аварії. Офіс його компанії, знаходиться на розі Вайджер та Бівер-Холл. По дорозі на роботу, він побачив, що автобус врізався в машину на перехресті. Далі вже інший автобус попрямував вниз по тій же вулиці.

"На цей раз автобус був повний людей і не міг зупинитися. Він врізався в інший автобус," - розповів очевидець.

Так само по слизькій дорозі з'їхали поліцейський автомобіль та снігоприбиральна машина, що скотилась по слизькій дорозі і спричинила лобове зіткнення з поліцейським авто. Співробітникам поліції вдалося вийти з автівки до удару.

"Я бачив, як поліцейський автомобіль буквально підстрибнув у повітрі", - зазначив Колін. Очевидець додав, що сьогодні прогнозувався сніг, тому він не розуміє, як таке могло статися.

"Вони б мали подумати, ... посипати сіллю чи, принаймні, огородили цю ділянку, тому що відрізок дороги досить крутий," - сказав він.

Мерія міста Монреаль поки не коментує цю ситуацію.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ