Замаскувати дрон під птаха: як "камуфляж" не врятував безпілотники від агресивних орлів

https://birdinflight.com/ru/novosti/20161121-eagles.html

Птахи захищали свою територію, у тому числі від "ворожих" дронів

Одна з гірничодобувних компаній Gold Fields повідомила, що орли знищили майже десяток її дронів. Це сталося через те, що птахи охороняли свою територію, передає видання BirdInFlight з посиланням на АВС.

Як зазначається, під час польотів один дрон розбився через помилки оператора, а ще дев'ять були збиті клинохвостими орлами.

"Коли птахи бачать літаючий дрон, вони думають, що апарат зазіхає на їхню територію, і атакують його. Клинохвості орли удвічі важчі за дрони (важать до п'яти кілограмів) і мають розмах крил удвічі більший (до 2,3 метра)", – йдеться в повідомленні.

Крім того, зазначається, що співробітники компанії намагалися врятувати безпілотники за допомогою захисної розмальовки, аби птахи сприймали їх за рідню. Однак це не допомогло, і напади птахів продовжилися.

Як стало відомо, кожен дрон коштує близько 7,3 тисяч доларів або близько 14 тисяч доларів (з камерою), має метровий розмах крил і літає на висоті 125 метрів і зі швидкістю 80 кілометрів на годину.

Як повідомляється, компанія потребує зйомки за допомоги дронів для складання карт місцевості для подальшого видобутку копалин.

Дивіться такожВ Австрії посеред руїн старовинного замку влаштували видовищні перегони дронів

ПРОКОМЕНТУЙТЕ