Forbes склав рейтинг топ-10 найбільш високооплачуваних співачок світу

showbiznewsarmenian.blogspot.com

Джерела доходів знаменитостей досить різноманітні – від реклами взуття до продажу власних платівок

Видання Forbes склало рейтинг найбільш високооплачуваних співачок у світі за рік, що минув. Згідно з ним, першість виборола американська співачка Тейлор Свіфт, яка за рік заробила $170 млн. Про це йдеться у рейтингу видання.

Як стало відомо, більшу частину доходів приніс співачці концертний тур "1989" на підтримку однойменного альбому, що почався у травні 2015 року. Крім того, Свіфт отримала високі гонорари за рекламу дієтичної газованої води Diet Coke, продукції Apple та взуття Keds.

"Срібло" рейтингу отримала співачка Адель, чиї доходи за минулий рік склали $80,5 млн. При цьому більшу частину грошей вона, на відміну від інших учасниць рейтингу, отримала за рахунок продажу альбомів. Йдеться, зокрема, про альбом "25", який став найбільш продаваною платівкою 2015 року.

Трійку найбільш високооплачуваних співачок у цьому році замикає Мадонна, яка завдяки своєму концертному туру заробила $76,5 млн.

Крім того, як стало відомо, до десятки "відомих та багатих" цього року також увійшли Ріанна, яка заробила $75 млн, Бейонсе - $54 млн, Кеті Перрі - $41 млн. Дженніфер Лопес накопичила $39,5 млн, Брітні Спірс - $30,5 млн, Шанайя Твейн - $27,5 млн і Селін Діон - $27 млн.

Дивіться також: Співачка Бейонсе придбала босоніжки, оздоблені діамантами, за $300 тис.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ