Розкішний маєток, у якому знімали гангстерську драму "Хрещений батько", виставили на продаж

THE WALL STREET JOURNAL

Власник оцінює нерухомість у майже $200 мільйонів

Маєток у Беверлі-Хіллз (США), що колись належав видавцеві Вільяму Хьорсту, виставлений на продаж. Саме тут знімалися сцени з фільму "Хрещений батько". Про це повідомляє УНІАН з посиланням на The Wall Street Journal.

Як зазначається, нинішній власник садиби, юрист Леонард Росс, продає маєток за $195 млн. Майже 10 років приміщення здавалося в оренду за $600 тис. на місяць.

Повідомляється, що маєток має 28 спалень, 38 ванних кімнат. Крім того, на території є два ставки та освітлений тенісний корт.

Видатною будівля стала через те, що на її території знімалися сцени з фільму "Хрещений батько" і "Охоронець". Крім того, в будинку провели частину медового місяця президент США Джон Кеннеді з дружиною Жаклін.

Як стало відомо, Росс придбав маєток близько 40 років тому менш ніж за $2 млн як інвестицію в нерухомість. У 1990 році він вставив у вікна куленепробивне скло. За словами Росса, будинок орендували багато відомих людей, у тому числі з королівської родини.

Повідомляється також, що раніше, 2007 року, будинок виставили на продаж. Тоді його оцінили у $165 млн, однак покупця на нерухомість не знайшлося.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ