У Москві традиційно лопатами з кузова самоскида роздавали салат, через який глядачі влаштували тисняву

Фото metronews.ru

Частину приготованого віддали соціальним організаціям, а решту з'їли за 20 хвилин

У неділю, 4 вересня, на Красній площі приготували найбільшу порцію грецького салату - 20 тонн 100 кілограмів. Страву допомагали готувати близько тисячі чоловік, повідомляє Meduza.

Волонтери нарізали кубиками овочі і сир, складали їх у відра, а потім засипали інгредієнти в кузов самоскида. Частина продуктів склали в ківш трактора. Потім ківш перекинули в кузов самоскида.

За інформацією видання, після зважування і реєстрації рекорду в кузов залізли три молодика, обмотані в целофан. Вони лопатами складали салат в відра, які спускали вниз і роздавали всім охочим. Частину приготованого віддали соціальним організаціям, а решту з'їли за 20 хвилин. Салат дістався тільки першим трьом десяткам, а потім почалася тиснява. При цьому глядачі знесли огорожу, розхапали порожні контейнери для їжі і, не дочекавшись порції, забрали додому скатертини, приклеєні до столів скотчем.

Водночас PR-директор фестивалю "Спаська вежа" Любов Белеску заявила одному з російських видань, що ніякої тисняви ​​не було, і людям "спокійно, в порядку живої черги" роздали близько половини приготованого салату. "Може бути, залишився салат, той, що вже зовсім сік пустив, що не роздали", – повідомила вона.

Як повідомляв 5.ua, на Масляну в центрі Москви згорів триметровий млинець, та глядачі все одно його з'їли. 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ