Pokemon Go б'є рекорди скачування – найстрімкіше в історії мобільних ігор

youtube.com

Через 19 днів з моменту релізу гра нараховує 50 мільйонів установок тільки на Android-пристроях

Pokemon Go стає дедалі популярнішою у світі. Нині гра офіційно доступна на території 32 країн, однак активність ловців віртуальних монстрів можна спостерігати практично в усіх країнах, повідомляє 4pda.

Безпрецедентна популярність підтверджується офіційною статистикою: мобільне дослідницьке агентство Sensor Tower стверджує, що Pokemon Go з моменту офіційного запуску 5 липня стала найбільш швидкозростаючою мобільного грою не лише у США, а й у всьому світі: менш ніж за місяць гра була завантажена з магазинів iOS та Android по всьому світу більше 75 млн разів.

Фото: 4pda.ru

Як показує інфографіка, через 19 днів з моменту релізу гра нараховує 50 мільйонів встановлень тільки на Android-пристроях, тоді як Color Switch та Slither.io знадобилося 77 і 81 день відповідно для досягнення аналогічного результату.

Аналітики вже зараз говорять, що Pokemon Go легко перевершить позначку в 100 млн завантажень після збільшення числа країн, де гра буде доступна офіційно. Не виключено, що вже сьогодні гра впритул підібралася до цієї позначки, оскільки часто на Android-пристрої встановлюється apk-файл з неофіційного джерела.

Як повідомляв 5.ua, винахідник з Німеччини створив гармату для відлову покемонів.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ