Екс-регіонала піймали в Раді за прихованою передачею чогось, схожого на гроші

Facebook / Zaxid.Net

Народний депутат Юрій Мірошниченко на відео, обережно поглядаючи навколо, щось отримує від колеги і непомітно передає іншому, який проходить повз

Народний депутат від "Опозиційного блоку" Юрій Мірошниченко потрапив в об'єктив камери в момент передачі невстановленого предмета, схожого на згорнуті купюри, просто у сесійній залі Верховної Ради України. Відеозапис інциденту, здійснений журналістами "24 каналу", був оприлюднений на сторінці видання Zaxid.net у Facebook.

У коментарі до відео зазначається: "Оператор Телеканалу Новин 24 відзняв, як нардеп Юрій Мірошниченко передає гроші у залі Верховної Ради. Зверніть увагу на вираз обличчя Мірошниченка".

У коментарях до відео, окрім обурення і прокльонів, користувачі зазначають, що достеменно не видно, що це за гроші передає екс-регіонал, і чи гроші це взагалі, та висловлюють власні припущення:

"Не видно гроші чи ні. А одразу звинувачуєте несправедливо! Може він просто драґ-дилер?";

"Виглядає як ніби барига передає травку клієнту з оперативної зйомки ОБНОНу, але у ВР еліта, то ж кокс напевно нюхають, щоб було сил язиком тріпатися. На гроші не схоже, бо не школота районна, скоріше записка з номером рахунку";

"Люди, що ви таке кажете! То він на обід в їдальні йому пару гривень позичив!";

"Вже не могли в туалеті свої транзакції оформити? Як малі діти...";

"За пляшкою помічника заслав!";

"Одне запитання. Для чого так никатись, якщо це щось не кримінальне?"

Нагадаємо, напередодні інший екс-регіонал, Євген Балицький, у Раді показав середній палець журналістській ложі.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ