У ПАР відкрили унікальний комплекс із сафарі-спа

5.ua

Неторкана людиною природа і цілком сучасний спа-курорт об’єдналися в єдиний туристичний комплекс

Унікальний відпочинок пропонують у Південно-Африканській республіці. Тут спробували поєднати два популярні туристичні види дозвілля – спа-процедури і сафарі в дикій природі.

"Каркалуф сафарі спа" розташований на відстані 100 кілометрів від Дурбана, одного з найбільших міст Південно-Африканської республіки. Неторкана людиною природна зона площею 3500 гектарів і цілком сучасний спа-курорт об’єдналися на догоду туристам у комплексі Каркалуф.

Після сеансу масажу можна вийти на прогулянку і побачити носорогів, жирафів, зебр, буйволів та ньял – антилоп, що живуть в ПАР.

"Іноді, коли дощить, ти змушений бути в готельному номері увесь день. Але в Каркалуфі, якщо ти не можеш вийти на двір для прогулянки, є також спа, де можна провести час", – каже працівник сафарі-спа Кенні Мусарурва.

Як повідомляється, готель працює за схемою "все включено". За $800 на добу туристів оточать африканські розкоші. Поїздки заповідником, спа-процедури, ресторан із місцевою кухнею – усе на розсуд відвідувача.

Зазначається, що комплекс спрямований на те, щоб турист міг із комфортом відпочити та спостерігати дику природу, а спа використовують натуральні речовини місцевого виробництва.

"Кокосова олія та олія виноградних кісточок виробляються на місцевій фермі та є органічними", – зазначив масажист Нірача Туанкраток.

Наразі сафарі спа-центри стають дедалі популярнішими в Африці, хоча з’явилися досить недавно – всього шість років тому.

Наталка Сидорук, 5 канал.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ