У центрі Сіетла чоловік заліз на дерево і не дає пожежникам себе зняти

Twitter / Kurt Schlosser

Пожежники планують чергувати під деревом допоки ситуація не вирішиться

22 березня невідомий американець заліз на 24-метрове дерево в центрі Сіетла і не дає пожежникам себе врятувати. Про це повідомляє tjournal.

Для своєї акції чоловік обрав високе дерево секвойя, яке росте в місті ще з 70-х і використовується владою Сіетла як святкова ялинка.

За словами прибулих на місце події пожежників, вони планують чергувати під деревом, допоки ситуація не вирішиться. Чоловіка не планують знімати силоміць, адже тоді "ситуація може стати небезпечною".

Сам чоловік заважає підібратися до нього, кидаючи вниз яблука і шишки. Він також відмовлявся спілкуватися з пожежниками, що піднялися до нього по сходах.

Всю минулу ніч невідомий провів на дереві, закутавшись у плед.

На місце подій навіть прибув "реальний супергерой" Сіетла Фенікс Джонс. Він є учасником руху Rain City Superhero Movement, яке займається цивільним патрулюванням міста в незвичних костюмах. За словами Джонса, він знайомий з чоловіком на дереві, проте поліція вважала за краще відмовитися від його послуг.

Дві години тому на сторінці Пожежного департаменту Сіетла у Twitter з'явилося повідомлення: "Ми сподіваємося на безпечне завершення у ситуації з @man_in_tree... Будь ласка, будьте обережні в тому районі".

Історія про чоловіка на дереві швидко набула вірусної популярності у мережі, а "Чоловікові на дереві" завели фейковий акаунт в Twitter, на який підписалося вже понад дві тисячі осіб.

Як повідомляв 5.ua, у червні 2015 року в США зняли на відео, як матуся-єнот вчила дитинча лазити по деревах

ПРОКОМЕНТУЙТЕ