Оголосили переможця премії за найдивнішу назву книжки

Скріншот веб-сторінки

Найдивнішою назвою визнали "Занадто голі для нацистів"

Премія Diagram за найдивнішу назву книги оголосила цьогорічного переможця. Ним став твір "Занадто голі для нацистів" (Too Naked For The Nazis).

Книгу, в якій розповідається історія трьох артистів вар'єте, на премію висунув її автор Алан Стаффорд. Замість грошового призу він отримає пляшку вина, пише Meduza.

Робота Стаффорда випередила наукову працю із заголовком "Читаємо задом наперед: культурологічна історія ануса" (Reading from Behind: A Cultural History of the Anus). Розрив між претендентами на премію склав 0,5%: 24,8% голосів проти 24,3%.

До шорт-листа премії також увійшли "Радянські автобусні зупинки" (Soviet Bus Stops), "Трансвестити-вампіри-черниці на мотоциклах з відкритого космосу" (Transvestite Vampire Biker Nuns from Outer Space) і "По той бік біноклів: розмови з визнаними орнітологами "(Behind the Binoculars: Interviews with Acclaimed Birdwatchers).

"Назва "Занадто голі для нацистів" апелює до центрального епізоду книги - коли комедійне тріо виконало єгипетський танець пісків і накликало на себе гнів нацистського керівництва через безсоромну демонстрацію волохатих ніг", - розповів автор книги з найдивнішою назвою Алан Стаффорд.

Переможця визначали шляхом голосування на сайті видання Bookseller. Премію Diagram (Bookseller/Diagram Prize for Oddest Title of the Year) вручають щороку за найбільш незвичні й курйозні назви для книг. Нагороду назвали на честь Diagram Group, інформаційної та графічної компанії, заснованої в Лондоні, й британського журналу видавничої індустрії The Bookseller.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ