Пес за кермом газонокосарки зірвав зйомку сюжету про торнадо в Техасі

YouTube / CBB2016

Пес єдиний з місцеквих мешканців залишився незворушним на тлі руйнувань, та осідлав газонокосарку

Репортер техаського телеканалу KYTX під час зйомок наслідків торнадо зафільмувала собаку за кермом газонокосарки. Кадри цього епізоду опубліковані на каналі CBB2016 у відеохостингу YouTube.

У супровідному тексті зазначається: "Минулого тижня смерчі завдали шкоди і збитків всьому штату Техас – але один собака залишився спокійним серед усього цього. Журналістка Андреа Мартінес, яка вела репортаж для місцевої станції новин KYTX щодо збитків у місті Малакофф, штат Техас, натрапила на дуже дивне видовище. Серед завалів і руйнувань вона виявила абсолютно розслабленого і кумедного собаку, який вмостився за кермом газонокосарки".

У коментарях деякі користувачі запитали, чи не був розслаблений вигляд собаки спричинений пораненням чи шоком від торнадо, але працівники KYTX запевнили: тварину перевірили, і з нею все гаразд – вочевидь, це її звична розважлива поведінка.

Нагадаємо, днями користувачів мережі розчулила історія пінгвіна, який щороку долає тисячі кілометрів і повертається до свого рятівника.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ