"Найкрасивіший злочинець США" вийшов на волю і готовий розпочати модельну кар'єру

Facebook / Jeremy Meeks

32-річний чоловік також отримує пропозиції знятись у кіно

Американець Джеремі Мікс, який став інтернет-знаменитістю, вийшов на свободу після 27 місяців ув'язнення - достроково за хорошу поведінку, пише BuzzFeed. Як повідомляє ABC News, він звільнився у вівторок, 8 березня. Мікса зустрічали його дружина Мелісса і троє їхніх дітей.

За словами агента Джеремі - Джима Джордана, вже зараз представники модельних агентств готові запропонувати Міксу співпрацю. Джордан заявив: "Ми ведемо переговори з багатьма компаніями. Йдеться навіть про зйомку в кіно. У нас є безліч варіантів".

За інформацією видання, у 2014 році Мікс був затриманий за незаконне зберігання зброї. Його фотографія, опублікована на сторінці поліції міста Стоктон (штат Каліфорнія) в Facebook, зібрала більше 100 тис. лайків і принесла Джеремі звання "найкрасивішого злочинця США". Тоді повідомлялося, що агентство Blaze Models запропонувало Міксу контракти з модними будинками Versace і Armani на суму до $30000. За час відсидки у Мікса з'явилося фан-спільнота в Facebook з більш ніж 226 тис. передплатників.

У пості в Instagram, опублікованому 10 березня, колишній злочинець написав, що хоче подякувати своїй родині і всім людям за "любов, підтримку і молитви". "Я вражений і вдячний за те, що чекає мене попереду. Я готовий", - додав він.

Як повідомляв 5.ua, телеведучий одного з британських каналів виявився схожим на злочинця, про якого йшлося в програмі. 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ