Новий додаток Microsoft показав, на якого домашнього улюбленця схожий Путін

4pda.ru

Новий додаток може визначати породу собаки за фотографією

Працівники Meduza вирішили провести експеримент і завантажили в новий додаток Microsoft фотографії світових лідерів і подивилися, яким породам, на думку робота, вони відповідають. Про це йдеться у повідомленні на сайті цього видання.

Путін виявився "німецькою вівчаркою" з характеристиками "потрібно не давати йому нудьгувати; напружений, дуже розумний", Медведєв - "сіба-іну" - "жвавий, мислячий незалежно, тримається осторонь від незнайомців". 

Обама вийшов "стаффордширським бультер'єром". Додаток охарактеризував породу так: "Сильний, схильний полювати на слабких, велелюбний". Меркель виявилася "померанським шпіцом" - "розумна і смілива, відмінний охоронець, може бути трохи криклива". Кім Чен Ина додаток визначив як "пекінеса" - "вихований бути розпещеним; імперське мислення; навдивовижу сильне тіло для його розмірів". 

Королеву Єлизавету II сервіс назвав "епаньоль бретон" - "Спортивна; з сильним бажанням догодити; делікатна і віддана". Реджеп Таїп Ердоган виявився "бурбулем" - "характер захисника; може завдати шкоди в стрибку; товариська і покірний тільки після тренувань". Папа Римський Франциск додаток визначив як "італійського бракка" з характеристиками "великий і могутній, енергійний, відомий балакучістю".

Як повідомляв 5.ua, компанія Microsoft випустила мобільний додаток Fetch!, який вміє визначати породу сфотографованої собаки. У цього сервісу є і веб-версія What Dog - тут можна завантажити фотографію і з'ясувати, що за собака на ній зображений.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ