Через кризу мешканка Казахстану продає свій Bentley в стразах

today.kz

Жінка виставила на продаж елітне авто, прикрашене 1,5 млн кристалів Swarovski

В Алмати виставлений на продаж елітний автомобіль Bentley Continental Flying Spur, обклеєний мільйоном кристалів Swarovski, передає Today.kz. За авто його власниця Єлизавета Ахріев просить $150 тис.

Жінка пояснила: "$150 тис. ми просимо, якщо буде обмін на ділянку або квартиру. А якщо купувати готівкою, то буде набагато дешевше, близько ста тисяч доларів. Автомобіль придбали три роки тому, стан ідеальний, він виїжджав виключно на замовлення, десь десять замовлень загалом обслужив".

Про інкрустацію авто вона розповіла наступне: "По кузову обклали кристалами, робота зайняла рік, для цього купили півтора мільйона стразів, на які є договір. Стрази залишилися в запасі на випадок ДТП чи ще чогось".

Власниця запевнила: автомобіль стійко витримає щонайретельнішу мийку, оскільки стрази "посаджені" на німецький клей. Якщо новому власнику набридне "виблискувати ", то завжди є можливість відклеїти кристали: вони зафіксовані не на кузов, а на захисну плівку. В оригіналі колір машини був чорний.

Причину продажу жінка пояснила так: "Ми придбали машину три роки тому, вона 2006 року, але ми на ній практично не їздили, дуже дорога в обслуговуванні. Ми зараз розпродуємо всі машини. Криза, одним словом".

За даними видання, ще одна мешканка Алмати, Бібігуль Джунусбекова, витратила півроку і більше 33 мільйонів тенге на те, щоб обклеїти свій Mercedes-Benz S500 мільйоном стразів Swarovski. Зараз авто також виставлено на продаж. Господиня оцінила його в майже $119 тис.

Як повідомляв 5.ua, українець зробив зі Smart позашляховик – і потрапив на шпальти британської газети.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ