"Допомогли": російські комунальники розірвали автомобіль, який тонув у вимоїні

360tv.ru

У підмосковному містечку приватне авто спочатку впало у вимиту аварійною каналізацією яму, а потім постраждало від дій комунальників.

Співробітники комунальних служб розірвали легковий автомобіль, намагаючись витягнути його з промоїни в підмосковному Жуковському, передає місцевий телеканал "360". Чоловік у п'ятницю ввечері залишив свій Fiat біля будинку і на вихідні забув про нього. Коли ж він прийшов до авто у понеділок вранці, то виявив приголомшливу картину: передня частина машини пішла під воду, а задні колеса фактично були вирвані.

На оприлюднених телеканалом кадрах видно, що машину з води намагалися дістати комунальники. За попередніми даними, вони працювали в компанії "Канал-сервіс", проте її гендиректор Марина Ерікіна заперечує причетність співробітників до інциденту і вимагає від постраждалих довести, що це саме вони.

Причини, з яких автомобіль пішов під воду, також поки неясні. За попередніми даними, землю розмили аварійні комунікації, однак комунальники кажуть, що в Жуковському є система підземних споруд, над якими і припаркували авто.

Власник розірваного автомобіля збирається звернутися до суду. Ситуацію прокоментував брат постраждалого: "За цей автомобіль було сплачено 188 тис. рублів, плюс нас на всю країну обіср*ли. Я вважаю, що ми маємо право вимагати матеріальну компенсацію в 300 тис. рублів". Власник готує два позови до суду: перший за те, що автомобіль пішов під воду, другий – за механічні пошкодження.

Як повідомляв 5.ua, українець зробив зі Smart позашляховик – і потрапив на шпальти британської газети.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ