Американські вчені з'ясували, чому надмірні фізичні навантаження не сприяють схудненню

lenta.ru

Занадто активна робота в спортзалі не обов'язково призводить до ліпших результатів.

Дослідники виявили, що в певний момент організм адаптується до високих навантажень і перестає спалювати зайві калорії, про таке повідомляє "Новое время" з посиланням на Science Alert.

Проте це не означає, що треба відмовлятися від абонемента. Насамперед, тому що подібна реакція виникає тільки за умови надмірної фізичної активності. Крім того, фізичні вправи несуть більш істотну користь для організму, ніж просте схуднення.

"Вправи дійсно важливі для вашого здоров'я", - говорить провідний автор дослідження Герман Понтцер з міського університету Нью-Йорка і додає: "Це перше, що я б хотів сказати всім, кого цікавлять наслідки цієї роботи для занять спортом. Існує безліч доказів, що фізичні вправи важливі для підтримання здоров'я наших тіл і розуму, і ця робота аж ніяк не змінює цього".

Під час проведення дослідження Понтцер виміряв рівень фізичної активності 300 чоловіків і жінок, й дізнався, скільки калорій вони витрачають щодня. З'ясувалося, що учасники з середнім рівнем активності спалювали більше калорій, ніж ті, у кого рівень активності був низьким. А от різниці між середнім і високим рівнем Понтцер не відзначив.

"Найактивніші люди палили стільки ж калорій щодня, як і ті, чий рівень активності був середнім", - говорить автор дослідження й наголошує, що для схуднення необхідно зосереджуватися не тільки на фізичних навантаженнях, але і на правильному харчуванні.

Як повідомляв 5.ua, американець схуднув на 180 кілограмів заради своєї мрії

ПРОКОМЕНТУЙТЕ