Російських школярів змушують малювати Путіна та слухати лекції про "українських карателів"

vk.com / Алёша Ступин

У першому випадку батьки школярів лише обурюються у соцмережах, а от у іншому готують подання до прокуратури.

Як  повідомляє "Ехо Москви в Ярославлі", вчитель образотворчого мистецтва ярославльської школи №5 змусила шестикласників малювати на підсумковому уроці портрет Путіна. Таке відповідальне доручення отримали не всі, а тільки особливо обдаровані учні.

Директор школи Ірина Петрова у коментарі виданню зазначила: "Це була ініціатива вчителя, але в рамках програми. У них було завершальне заняття з теми "портрет". Робота була індивідуальна, малювали президента лише кілька обраних учнів, у яких добре виходить".

За даними ЗМІ, вчителька – велика шанувальниця політики Путіна, і нерідко проводить патріотично-виховні бесіди з учнями. Але, як запевнили в керівництві школи, такі дії входять в рамки освітньої програми. Як сприйняли діти завдання вчителя - невідомо, але одна з мам шестикласників висловила обурення "патріотичним дорученням" викладача у соціальній мережі.

Фото: Эхо Москвы

А от у місті Кіровград Свердловської області Росії вийшли за межі шкільної програми, передає "Радіо Свобода". Там заїжджий викладач "у рамках програми під патронатом Президента РФ" прочитав школярам лекцію про "тотальне стеження через телефони в Росії" і "звірства українських карателів у Слов'янську", після чого деяким учням стало зле. Під час "патріотичної лекції" дітям переповіли і відомий фейк путінської пропаганди про "розп’ятого хлопчика", внаслідок чого у деяких малюків трапилася істерика, а решта були так налякані, що досі бояться розповідати про почуте батькам.

Мешканці Кіровграда зараз готують колективну скаргу до прокуратури і регіонального міністерства освіти, та розшукують самого лектора Івана Агулова. За їхньою інформацією, днями у нього запланований новий подібний "урок" іншому місті Свердловської області РФ.

Нагадаємо, днями стало відомо про випуск газети "Юный путинец" у школі №54 міста Чебоксари.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ