Кіт Степан

Харківський кіт Степан зібрав для допомоги Україні $10 тис – фото

loveyoustepan / Instagram

"Дуже дякую"

Найпопулярніший український кіт Степан зібрав зі своєю господинею гроші на допомогу тваринам в Україні, які постраждали від війни. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його Instagram.

"Дорогі мої друзі, я щиро вдячний за вашу чуйність і підтримку! Ми зібрали 10 тисяч доларів. Ваш внесок безцінний – завдяки вашій підтримці ми можемо забезпечити гідний догляд та лікування кожній тварині в Україні. Дуже дякую"

Кошти передадуть до благодійних організацій: фонду "Happy Paw", парку "XII місяців" у Київській області, гуманістичному руху UAnimals, об’єднанню "Плюшка" та Миколаївському зоопарку. Тут ми розповідали про те, куди зник кіт Степан на початку війни.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ