Чайна

Жінка постійно отримувала від своєї кішки подарунки – виявилося, що вони крадені (фото й відео)

songsofmyfelines / Instagram

"Я все одно до смерті її люблю і нізащо не покину"

Жінка на ім'я Моніка Вісенс поділилася дивовижною історією про те, як її кішка крала речі у сусідів і потім дарувала їх господині. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Dodo.

За словами Вісенс, одного разу до неї з вулиці прийшло смугасте кошеня на ім'я Чайна, яке вона вирішила залишити. Згодом вони переїхали до приватного будинку, після чого почали відбуватися дивні речі.

Так, після кожної прогулянки кішка приносила різні речі, серед яких були цигарки, ножиці, дротики, сірники, шкарпетки та навіть гайкові ключі. Потім виявилося, що 4-лапа крала сусідські речі.

"Я повертала всі речі сусідам, але Чайна щоразу знову брала їх і приносила мені з незадоволеною мордочкою. Здавалося, що вона хотіла сказати: "Я ж подарувала це тобі"

Сусіди жартівливо сприйняли цю особливість кішки. Спеціально для них жінка встановила біля будинку ящик, куди вона кладе кожну викрадену Чайною річ.

"Чайна любить валятися в бруді, полювати, красти, скидати речі зі столів і дратувати мене всіма можливими способами. Проте я все одно до смерті її люблю і нізащо не покину"

До речі, нещодавно "Дивогляд" розповідав, що хворе цуценя вперше встало на лапки завдяки подарунку на Різдво.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ