Собака віддає свою їжу бездомній кішці

Найдобріше відео: пес віддав свою булочку голодній бездомній кішці

Кадр із відео

Іноді тварини бувають добрішими, ніж люди

Мережу розчулило неймовірно добре відео, на якому пес віддає свою їжу голодній бездомній кішці. На це звернув увагу портал Ladbible.

Ролик, який уже поширили десятки ЗМІ, зняла жителька китайської провінції Шаньдун. Дівчина виклала відео на платформі Douyin китайському TikTok.

Вона розповіла, що її пес Пудинг гавкав, і коли вона вийшла подивитися, що відбувається, то побачила, що її улюбленець несе булочку зі свининою зі своєї будки, потім кладе її на землю перед бездомною кішкою, яка сиділа на сходах неподалік і явно була голодна.

Спочатку кішка насторожилась і не хотіла спускатися. Тоді Пудинг відступив убік і налякана голодна тваринка спустилась, щоб забрати булочку.

"Я думала, він збирається використати булочку як приманку, щоб зловити кішку або побитися з нею. І навіть уявити не могла, що станеться далі. Пудинг віддав їжу, відійшов і тримався віддалік, щоб кішка не боялася, – розповіла дівчина. – Я була дуже зворушена цим моментом, тому що наша собака – сторожовий пес і зазвичай дуже дбайливо ставиться до своєї їжі".

Не тільки собаки можуть бути добрими до котів. Раніше "Дивогляд 5.UA" публікував відео, на якому відважний кіт врятував собаку від ветеринара, який збирався зробити укол.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ