Гроші

Кредит учасникам та ветеранам бойових дій у зоні АТО (ООС)

5 канал

Як отримати кредит для учасників бойових дій в Україні?

Матеріал розміщено на правах реклами

Учасники та ветерани бойових дій у зоні АТО/ООС (антитерористична операція/операція об'єднаних сил) в Україні часто потребують фінансової підтримки. Однак, отримання кредиту може стати проблематичним для цих людей, оскільки багато банків відмовляють їм у позикових коштах через особливу категорію ризику. У цій статті ми розглянемо, де можна взяти кредит для учасників та ветеранів бойових дій, які банки надають підтримку цій категорії клієнтів, а також які альтернативні варіанти доступні для отримання грошей без відмови.

Більшість банків в Україні надають послугу з видачі кредитів, проте не всі пропонують спеціальні програми для учасників та ветеранів бойових дій. Серед них варто відзначити ПриватБанк, Ощадбанк, UKRSIBBANK, Альфа-Банк та інші. Ці банки мають певні умови та вимоги для видачі кредитів цієї категорії клієнтів.

Один із лідерів у наданні кредитів для учасників та ветеранів бойових дій в Україні – ПриватБанк. Цей банк пропонує спеціальні умови для військовослужбовців, включаючи можливість отримати кредит без довідки про доходи, за наявності службової картки та пенсійного посвідчення. Ощадбанк також має програму кредитування учасників АТО.

Якщо учаснику АТО відмовляють у кредиті у банках, можна звернутися до альтернативних фінансових інституцій, таких як компанія ШвидкоГроші. Ця компанія надає послуги з видачі кредитів готівкою та на картку для учасників бойових дій. Умови отримання грошей у ШвидкоГроші сприятливі: мінімальна бюрократія, можливість отримати кредит без довідки про доходи, а також простота та швидкість оформлення.

Компанія ШвидкоГроші є одним із лідерів ринку мікрофінансових послуг в Україні. За час своєї роботи компанія успішно надала фінансову підтримку тисячам клієнтів, у тому числі учасникам та ветеранам бойових дій. Серед головних цифр компанії можна назвати:

 • більше 90 філій по всій Україні
 • більше 3 мільйонів клієнтів
 • середня сума позики становить 5000 гривень
 • середній термін погашення позики – 30 днів

Як отримати кредит для учасників бойових дій в Україні?

Для отримання кредиту для учасників бойових дій в Україні необхідно надати такі документи:

 • паспорт
 • Код платника податків (ІПН)

Кредит може бути отриманий як у готівковій формі, так і на банківську картку, залежно від обраної програми кредитування.

Компанія ШвидкоГроші пропонує учасникам АТО можливість отримання кредиту готівкою за мінімальних вимог. Клієнту достатньо надати документи та оформити заявку. Рішення про видачу кредиту ухвалюється протягом декількох хвилин, і гроші можуть бути отримані на руки негайно.

Для учасників бойових дій, які надають перевагу кредиту на банківську картку, ШвидкоГроші також пропонує відповідну програму. Клієнту необхідно мати діючу банківську картку та надати всі необхідні документи. Після оформлення заявки рішення приймається швидко і гроші зараховуються на картку.

Умови отримання грошей для учасника АТО

Умови отримання грошей для учасника АТО у компанії ШвидкоГроші такі:

 • Вік від 18 до 70 років
 • Кредитна історія не має значення
 • Постійний дохід чи пенсія.

Документальне підтвердження статусу учасника або ветерана бойових дій не потрібне.

У компанії ШвидкоГроші пропонуються різні види кредитів для учасників та ветеранів бойових дій, включаючи:

 • Мікрозайм готівкою
 • Кредит на банківську картку
 • Довгостроковий кредит із графіком погашення

Максимальна сума позики в компанії ШвидкоГроші для ветерана бойових дій залежить від його кредитної історії, статусу позичальника та інших факторів. В середньому, ветерани бойових дій можуть отримати позику на суму від 600 до 30 000 гривень.

Компанія ШвидкоГроші надає фінансову підтримку не лише учасникам АТО, а й іншим категоріям клієнтів. До позики можуть звернутися громадяни України, які досягли віку 18 років, із постійним місцем роботи або пенсією. Головна вимога – наявність посвідчення учасника чи ветерана бойових дій.

Кредит атошникам та членам їхніх сімей може бути виданий на різні цілі, включаючи:

 • Оплата медичних та фармацевтичних послуг
 • Покупка товарів та послуг для особистих потреб
 • Освіта та професійний розвиток
 • Ремонт та облаштування житла
 • Оплата заборгованостей та рахунків

Компанія ШвидкоГроші має позитивні відгуки від клієнтів, включаючи учасників та ветеранів бойових дій. Клієнти відзначають швидке оформлення кредиту, зручність процесу та доброзичливість персоналу. Ряд клієнтів зазначає, що завдяки допомозі компанії їм вдалося вирішити фінансові проблеми та отримати необхідні кошти.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ