Французький бульдог

Правильне харчування цуценяти французького бульдога

відкриті джерела

Перший рік життя цуценяти – це ключовий період, коли закладається здоров'я на майбутнє

Матеріал розміщено на правах реклами.

Французький бульдог – це не просто порода. Маленький собака є справжнім членом сім'ї і завжди готовий дарувати радість своїм власникам. Однак через особливу фізіологію тварина потребує особливого підходу до раціону.

Основи раціону маленького "француза"

Бульдоги – брахіцефали. Специфічна будова черепа сильно впливає життя собаки цієї породи. Якщо французький бульдог має зайву вагу, це може спричинити проблеми з дихальною та серцево–судинною системою. Ще одна особливість "француза" – коротка щелепа, яка робить процес захоплення та розгризання їжі трохи складніше, ніж для порід з більшою щелепою. Саме тому потрібний спеціальний підхід до вибору раціону для французьких бульдогів. Важливо, щоб корм був:

  • з оптимальним розміром гранул для комфортного розгризання;
    збалансований відповідно до потреб щеняти в період зростання.
  • Royal Canin рекомендує звертати увагу на раціон цуценя із самого початку його життя. Якщо ви помітите, що ваш вихованець починає набирати зайву вагу, зверніться до ветеринарного лікаря для корекції раціону.

Що варто знати про годування по місяцях

Власники часто замислюються над питанням про правильне харчування своїх вихованців. Перший рік життя цуценя – це ключовий період, коли закладається здоров'я на майбутнє.

Перед введенням будь–яких змін до раціону проконсультуйтеся з ветеринарним лікарем. Такий корм як Royal Canin French Bulldog Puppy створений з урахуванням потреб певної породи. В даному випадку – для годування щеняти французького бульдога. Раціон розроблений з урахуванням наукових знань і враховує особливості організму собак зазначеної породи.

Переваги вибору готового раціону для собак та їх власників:

  • оптимальний варіант для зайнятих господарів, які цінують здоров'я тварини;
  • збалансована формула, яка не потребує додаткових добавок;
  • висока смакова привабливість та аромат.

Важливо пам'ятати, що свіжа вода завжди має бути у вільному доступі для собаки.

У новачків у догляді за домашніми вихованцями може виникнути питання не лише про вибір корму, а й про частоту годування. Отже, як часто потрібно годувати щеня французького бульдога? У перші місяці його життя він буде їсти приблизно шість разів на день. Однак після досягнення віку 6–7 місяців кількість прийомів їжі зменшиться до трьох. А по завершенню першого року життя у вашого вихованця буде режим харчування дорослого собаки, який передбачає прийом їжі двічі на добу.

Як годувати цуценя французького бульдога до 1,5 місяця

Якщо тварина не отримує молоко матері, її можна годувати самостійно за допомогою замінника собачого молока Babydog Milk.

Після переходу від молока матері або замінника молока до самостійного харчування щеня французького бульдога від моменту відлучення до двох місяців вимагає частого годування приблизно шість разів на день, найчастіше з паузою на ніч. Перехід від м'якої їжі до твердішої стає простішим завдяки сухому корму Mother & Babydog від Royal Canin, який можна розмочувати. Він підходить для цуценят з моменту відлучення та до 2 місяців.

Чим годувати у 2 місяці

Цуценя стає дорослішим, і його потреби в харчуванні змінюються. Royal Canin пропонує лінійку кормів Puppy, що включає комплекс антиоксидантів для підтримки імунітету. А вже згаданий раніше French Bulldog Puppy враховує ще й породні особливості французьких бульдогів.

Рекомендації щодо годування у 3 місяці

На цьому етапі розвитку бульдог може перейти на харчування п'ять разів на добу. Вашому вихованцю все також підходитиме корм French Bulldog Puppy, який має наступні переваги:

  • сприяє підтримці імунітету;
  • допомагає підтримувати захисні властивості шкіри.

Основи годування цуценяти

Раціональний підхід до годування важливий. Обсяг порції залежить від ваги, віку та активності собаки. Завжди консультуйтеся з ветеринарним лікарем щодо раціону.

Скільки грамів корму давати за день

Визначити кількість сухого корму залежно від віку тваринної та прогнозованої ваги у дорослому віці допоможе таблиця годівлі щеняти французького бульдога раціоном French Bulldog Puppy від Royal Canin.

Вік цуценя, міс.

Прогнозована вага дорослого собаки, кг

8

10

14

Вага, г

Об'єм (мірних стаканів)

Вага, г

Об'єм (мірних стаканів)

Вага, г

Об'єм (мірних стаканів)

2

122

1+2/8

144

1+4/8

182

1+7/8

3

143

1+4/8

169

1+6/8

215

2+1/8

4

152

1+4/8

180

1+7/8

230

2+3/8

5

154

1+5/8

183

1+7/8

235

2+3/8

6

153

1+4/8

182

1+7/8

234

2+3/8

7

138

1+3/8

165

1+5/8

217

2+2/8

9

110

1+1/8

131

1+3/8

185

1+7/8

11

Дорослий корм

129

1+2/8

166

1+6/8

12

Перехід на дорослий корм, адаптований до породи

Використовуючи таблицю розрахунку упаковці корму, неважко зрозуміти, скільки грамів їжі давати цуценяті французького бульдога. Зазначені дані є денною нормою, яку потрібно розділити на стільки разів, скільки ви зараз годуєте вихованця протягом доби.

Чого уникати в раціоні

Харчування має бути збалансованим та якісним. Не рекомендується давати собаці їжу зі столу: незвичні продукти можуть спричинити проблеми із травленням.

Деякі продукти, такі як виноград, шоколад та родзинки, небезпечні для собак. Цибуля, часник, горіхи та авокадо також слід уникати. Свіжа річкова риба може бути інфікована паразитами. Трубчасті кістки можуть спричинити травми ротової порожнини або шлунково–кишкового тракту.

Дотримуйтесь режиму годування французького бульдога. Ці собаки можуть переїдати і просити їжу, тому важливо дотримуватися встановлених правил і не перегодовувати щеня. У майбутньому це допоможе запобігти набору зайвої ваги та випрошуванню їжі.

Французькі бульдоги – це чарівні супутники, які завойовують серця людей своєю вірністю. Їхнє здоров'я та добробут, як і собак інших порід, закладається з перших тижнів життя тварини. Правильний вибір корму допоможе вашому вихованцю правильно розвиватися та рости.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ