Як визначити свій розмір сукні?

Як дізнатися свій розмір сукні?

issaplus.com

Як визначити свій розмір за українською, європейською чи американською розмірною сіткою

Підбираючи жіночу сукню, важливо звертати увагу не тільки на модель і крій, а й на те, чи виріб сидить як слід. Те, що маркування на ньому відповідає тому, яке ви зазвичай носите, ще не каже, що це ваш розмір сукні. Як визначити коректний? Орієнтуватися на виміри. Оскільки буває так, що брендовий одяг маломірить.

Вимірювання сукні: як зробити

Більшість виробників вказують на відповідність номера або літери на ярлику речі показникам вимірів тіла. Насамперед, це виміри грудей, виміри талії та стегон. Основні цифри. Знаючи їх, ви можете без проблем підібрати одяг, який сяде ідеально. Якщо бренд не надає інформацію щодо своєї продукції, це означає, що він використовує стандартну міжнародну таблицю розмірів суконь. І щоб обчислити коректні розміри суконь, достатньо зіставити свої дані із зазначеними у таблиці.

Як зробити виміри сукні: для цього буде потрібна сантиметрова стрічка (якщо такої немає, то шнурок або стрічка і лінійка для її вимірювання) та допомога з боку. Якщо ви стоятимете прямо, цифри будуть коректнішими. Але необов'язково. З цим нехитрим завданням легко впоратися самостійно.

Обміри грудей і стегон робимо по точках, що виступають, тримаючи стрічку паралельно підлозі. Талію охоплюємо у найвужчому місці. Приблизно так, як показано на зображенні.

Як визначити свій розмір сукні?
Як визначити свій розмір сукні?
Фото: issaplus.com

Іноді вказуються також ріст та довжина рукава (він заміряється від плеча до кисті). Тепер дані потрібно порівняти.

Розміри сукні: таблиця

Універсальна таблиця вимірів тіла виглядає так:

Як визначити свій розмір сукні?
Як визначити свій розмір сукні?
Фото: issaplus.com

Як вибрати розмір сукні: знайдіть свої параметри, орієнтуйтесь на більший. Наприклад, якщо ПРО 109 см, а ОГ – 89, то ваш вердикт – український 50-й чи L міжнародний.

Щоб отримати американський маркер, від 50 потрібно відняти 36 – виходить 14-й. Європейський – забираємо 6: 50-6 = 44-й.

Деякі фірми дають заміри не тіла, а самого виробу. Тоді перед тим, як дізнатися розмір сукні на себе, виміряйте ту річ, яка, на вашу думку, сидить ідеально.

Схема заміру:

Як визначити свій розмір сукні?
Як визначити свій розмір сукні?
Фото: issaplus.com

Як визначити розмір сукні – таблиця повинна містити всі вказані заміри, просто знаходьте в ній свої цифри.

Як має сидіти сукня на дівчині?

Розмір сукні необов'язково має один в один повторювати вигини тулуба. Вам буде набагато комфортніше, якщо виріб буде 1-2 сантиметри більше за вас. Зовні різниця непомітна, але вона відчувається в носінні. Більш вільна посадка дарує більший комфорт і не перетискає шкіру, коли ви активно рухаєтеся чи сидите. Це запобігає утворенню складок і надає стрункий вигляд. Тому завжди уточнюйте у менеджера, чи цифри відповідають тілу чи одягу. Або ж шопся в онлайн-бутику Issaplus – тут завжди максимальна інформація про кожен товар.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ