Автомобіль

Авто з Америки у 2023 році. Розмитнення через "Дію" авто з США

Shutterstock

Як придбати і розмитнити авто зі США?

США стали однією з найпопулярніших країн для українців для ввезення автомобілів. Попит на авто з Америки значно зріс після 2016 року, коли було ухвалено закон, який зафіксував адекватні митні ставки на європейському рівні.

У 2022 році ввезення авто зі США суттєво скоротилося, однак у 2023 році знову очікується зростання попиту на цю послугу. Вже зараз клієнтів, які купили чи бажають купити авто найближчим часом, дуже багато.

Розмитнення авто через "Дію"

Завдяки запровадженню нової послуги у застосунку "Дія", українці отримають можливість розмитнити авто в Україні набагато дешевше, ніж раніше.

Якщо ми візьмемо гібрид, там ціна розмитнення стане меншою в 4 рази. Наприклад, якщо раніше для Kia Optima, гібридної версії, ціна розмитнення була 90 000 грн, то зараз всього 19 000 грн.

Це суттєва економія та поки нововведення ще не набули чинності, уже зараз потрібно замовляти авто зі США https://americanavto.com/, вибравши в каталозі авто, яке сподобалось, та отримавши знижку на послуги з доставки авто.

Чому варто купувати авто зі США у 2023 році?

  1. Впали ціни на аукціонах. У США, починаючи з першого дня зими, кількість дорожньо-транспортних пригод зростає в десятки разів. Пов'язано це з погіршенням погодних умов та бажанням списати велику кількість автомобілів до кінця податкового року, щоб не сплачувати податок від перебування авто на балансі.
  2. Зменшення попиту купівлі авто в інших країнах. У зв'язку зі складністю логістики та збільшенням цін, деякі країни втратили значний інтерес до покупки авто зі США. Тому вартість автомобілів на аукціонах у США знизилася.
  3. Суттєва різниця у виборі порівняно з українським авторинком. Наприкінці 2022 року в Україні спостерігався суттєвий дефіцит автомобілів.

Доставка авто зі США в Україну

Доставка авто здійснюється через європейські порти, зазвичай це порти Польщі, Литви, Німеччини, звідки авто доправляється автовозом вже в Україну. Це збільшило вартість логістики, але й убезпечило клієнтів від можливих ризиків. Після перетину кордону з Польщею, автомобіль довозять на митницю у м. Львів, а потім переправляють його клієнту в будь-яке місто України.

Компанія "Американ Авто" має свої евакуатори, 3 СТО та 15 офісів по Україні. Вона організовує доставку автомобіля "під ключ" з гарантією всіх платежів. Для ознайомлення з компанією з доставки авто зі США перейдіть на сайт компанії чи ютуб канал "Американ авто".

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ