Тепловий насос Thermia Atlas

Thermia Atlas – шведський тепловий насос нового покоління

noviterm.com.ua

Вартість опалення буде коштувати вам у чотири рази менше, ніж при встановленні газового або електричного котла

Один з сучасних способів забезпечити вдома комфортний мікроклімат встановити шведський насос Thermia Atlas. Він може кондиціонувати приміщення, нагрівати воду для опалювальної системи або системи гарячого водопостачання. Цей геотермальний насос бере тепло із землі, тож ви отримаєте автономну систему, що не залежить від газопостачання.

Чому варто обрати Thermia Atlas?

Незалежність від газу та дров

Все, що потрібне тепловому насосу електроенергія. Техніка не використовує інші типи палива, отже немає потреби платити за проектування газової системи та отримувати дозвіл на її монтаж.

Швидка окупність

Співвідношення енергії навколишнього середовища та електроенергії, які використовує тепловий насос, складає 1:3. Це значить, що вартість опалення буде коштувати вам у чотири рази менше, ніж за встановлення газового або електричного котла. Тепловий насос повністю окупиться за термін від 3 до 7 років (залежить від опалюваної площі).

Зручне використання

Thermia Atlas роблять зручніше наступні можливості:

  • Автоматичне підлаштування роботи насоса під поточні погодні умови пристрій буде використовувати мінімальну кількість електроенергії.
  • Керування опаленням в онлайн-режимі за допомогою сервісу Thermia Genesis Online.
  • Можливість підключити насос до системи "розумний будинок".

Які можливості Thermia Atlas?

Завдяки наявності двох незалежних теплообмінників та використанню запатентованої системи Thermia HGW, насоси здатні одночасно розігрівати воду для опалення та системи водопостачання:

  • Теплоносій в опалювальній системі може розігріватися до 65 °С.
  • Температура води в бойлері може сягати 80 °С. Наприклад, бойлер обсягом 150 л дасть близько 450 літрів води температурою 40 °С.

Якщо є потреба в охолодженні будинку, теплові насоси можуть закрити і її, віддаючи зайве тепло у прохолодну свердловину. Завдяки цьому, відпадає необхідність у встановленні не тільки окремої опалювальної системи, але й кондиціонера. Це робить геотермальні шведські насоси Thermia ще вигіднішими.

Де купити насос Thermia Atlas?

Купити насоси Thermia Altas можна на сайті noviterm.com.ua. Компанія Новітерм офіційний представник шведського бренду Thermia в Україні. На всі моделі теплових насосів діє гарантія від виробника. Купуйте Thermia Atlas зробіть свій будинок затишним за будь-якої погоди!

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ