Школяр

Дистанційне навчання у 3 класі: особливості, специфіка. Як записатися на онлайн-навчання?

Shutterstock

Як відомо, 2022 рік став роком дистанційного (або сімейного) навчання, оскільки багато хто був змушений перейти на такий формат навчання у зв'язку з воєнним станом

Хтось виїхав за кордон і продовжує здобувати українську освіту, а хтось із міркувань безпеки перевів дитину на віддалене навчання.

ОНЛАЙН-ШКОЛА 977 стане чудовим варіантом навчання на відстані, тому що тут діти навчаються у найкращих педагогів за зручним графіком відповідно до сучасних прогресивних методик навчання.

Які предмети 3 класу викладаються на дистанційному навчанні

ОНЛАЙН-ШКОЛА 977 пропонує своїм учням отримувати необхідні знання за програмою МОН України та вивчати такі предмети у 3 класі:

 • Українська мова;
 • Літературне читання;
 • Образотворче мистецтво;
 • Математика;
 • Я у світі;
 • Англійська мова;
 • Інформатика;
 • Природознавство;
 • Основи здоров'я;
 • Трудове навчання.

Як проходять уроки в ОНЛАЙН-ШКОЛІ 977

Навчальний процес у 3 класі ОНЛАЙН-ШКОЛИ 977 проходить максимально комфортно та зручно для кожного учня. Є можливість навчатися в першу (з 9:00) чи другу зміну (з 15:00), що особливо актуально для дітей, які перебувають за кордоном. Кожен урок у 3 класі триває 40 хвилин. Крім онлайн-уроків, діти також періодично збираються на особистих зустрічах з учителем, що розвивають, проводять цікаві заходи та конкурси.

Вчителі ОНЛАЙН-ШКОЛИ 977 мають високу кваліфікацію та постійно підвищують свій професійний рівень на додаткових курсах. Дистанційне навчання у 3 класі проходить з урахуванням інтересів та здібностей дитини та її індивідуальності.

Варіанти дистанційного навчання у 3 класі

Дистанційне навчання у 3 класі ОНЛАЙН-ШКОЛИ 977 проходить згідно з обраним вами пакетом:

 1. "Онлайн-учень" – навчальний процес відбувається в режимі реального часу з учителем та класом.
 2. "Учень" – стандартне навчання, але у вільний час, без уроків (за гнучким графіком). Учень матиме у своєму розпорядженні доступ до всіх необхідних навчальних матеріалів, а також може отримати консультацію вчителя, якщо потрібно;
 3. "Екстерн" – прискорене навчання, у якому дитина самостійно вивчає предмети за зручним для неї графіком. Передбачено періодичну перевірку вчителем робіт учня.

Будь-який із зазначених пакетів навчання передбачає безкоштовний пробний урок. Також є можливість замовлення репетиторських послуг для більш поглибленого вивчення того чи іншого предмета.

Актуальний прайс на дистанційне навчання у 3 класі можна переглянути на сайті ОНЛАЙН-ШКОЛИ 977.

 

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ