прибирання

Професійне прочищення каналізації від компанії "Труболюб"

відкриті джерела

Представники компанії "Труболюб" готові виконати планове, аварійне та профілактичне прочищення

Робота каналізації супроводжується нормальним станом труб та сантехнічного обладнання, але навіть якщо система абсолютно нова, вона не захищена від засмічення. Це стає причиною недобросовісного застосування техніки, що призводить до дискомфорту та проблем. Тільки фахівцями може бути виконане професійне прочищення каналізації з урахуванням вимог клієнтів.

Представники компанії "Труболюб" готові виконати планове, аварійне та профілактичне прочищення. Застосовуються сучасні інструменти та методи, спрямовані на ідеальний результат із збереженням функціоналу обладнання. Перш ніж прочистка каналізації буде виконана, співробітники компанії проведуть діагностику. Після цього підберуть ефективний спосіб очищення з гарантією надійного результату.

Як замовити прочищення?

Менеджери працюють цілодобово, тому будь-коли готові прийняти заявку. Процес замовлення послуги доступний кількома способами:

  • підготовка заявки на сайті з детальним описом проблеми;
  • замовлення зворотного дзвінка та очікування консультації менеджера по телефону;
  • дзвінок на пряму лінію із наступним консультуванням.

Фахівці готові прийняти виклик та в екстреному порядку вирушити на об'єкт для роботи. В наявності завжди є потрібний інвентар, обладнання та технічні засоби. Оплата проводиться за фактом виконання роботи, а за потреби видається акт виконаних робіт.

Механічна прочистка

Найбільш простий та затребуваний спосіб. У роботі застосовується не звичайний трос для проштовхування засмічення, а спеціальний інструмент. Тверді засмічення видаляються виключно спеціальною установкою з головкою, що обертається. Відбувається занурення установки на глибину з наступним швидким руйнуванням твердого засмічення.

Фахівці заздалегідь оцінюють особливості побудови каналізації, щоб підготувати план прочистки. Застосування допоміжних інструментів, насадок та головок дозволить упоратися з будь-якою ситуацією. Підсумковий результат – чиста каналізація.

Гідродинамічна прочистка

Іноді каналізація виконана з пластикових труб, і щоб не пошкодити їх за допомогою механічного очищення застосовується гідродинамічна технологія. Суть у тому, що під високим тиском подається вода, яка проштовхує засмічення. Як профілактику можна застосовувати хімічні засоби, за допомогою яких відбувається розщеплення жирів, мулу та інших забруднень.

Теги:

ПРОКОМЕНТУЙТЕ